Amras

pennywise.jpg

Dovolte mi, abych se představil. Jmenuji se Ondřej Šrajer a již je to 28 let, co jsem spatřil světlo světa. Jsem absolventem SPŠSE a VOŠ  v Liberci. V Liberci jsem se taktéž narodil a žiji zde. Mám za sebou jeden rok na jazykové škole.

Koníčků mám celkem dost. Mám rád kolo, knihy, filmy, společné chvíle s přítelkyní. Nejvíc času trávím při hudbě a nebo si pustím nějaký seriál nebo film. Není určitě překvapivé, že mým nejoblíbenějším filmovým (i knižním) žánrem je právě horor. Ale rád se kouknu i na psychologická dramata, akčňáky a v poslední době se mi docela zalíbily filmy, které jsou inspirovány komiksy.

Mám mnoho oblíbených seriálů, ale nade všemi určitě vévodí série American Horror Story, Mr. Mercedes, The Simpsons či The Walking dead.

Co se týče hudby, preferuji metal a rock. Mezi mými oblíbenci vévodí Rammstein, Judas Priest, Sabaton a Dymytry. Musím se ale přiznat, že pokud chci jen relaxovat, čas od času si pustím klasická mistrovská díla vážné hudby (Tchaikovsky, Grieg, Mozart, Beethoven, Rimskij-Korsakov, Prokofjev, Liszt, Bizet, Strauss ...)

Moje motto: "Usmívejte se, bude hůř."

Pokud se chcete k blogu nějak vyjádřit (co je dobré, co je třeba zlepšit atd.), zde přes tento formulář máte možnost: